Rozwiń filtry

Piłki plażowe z logo

Wyników: 67

Sortowanie
Wyników
product
Piłka plażowa Bora
PFC-10070907

Cena od 7,56 zł

product
Piłka plażowa Bora
PFC-10070905

Cena od 7,56 zł

product
Piłka plażowa Palma
PFC-10039605

Cena od 2,29 zł

Sortowanie
Wyników

Piłki plażowe z logo

Słońce, lato, plaża – brakuje tu tylko piłki reklamowej z Twoim logo. Tak właśnie część firm realizuje swoje plany reklamowe w sezonie letnim. Ponad 150 modeli piłek pozwala z czystym sumieniem stwierdzić – że znajdziesz tu dokładnie taka piłkę jakiej szukasz dla swojej organizacji.

Łatwe w nadmuchaniu, trwałe i w bogatym wyborze kolorów piłki plażowe mogą być fantastycznym upominkiem reklamowym dla Twojej firmy. W dodatku będzie to bardzo atrakcyjny gadżet który dostarczy zabawę i rozrywkę najmłodszym.

Co ciekawe niektóre modele posiadają dodatkową wkładkę z diodami LED które podświetlają piłkę od środka. Widzisz już oczami wyobraźni letnią dyskotekę z takimi piłkami i logiem klubu? Inna opcja, to gry i zabawy dla dzieci w czasie gier na zielonej szkole. Zastosowań dmuchanych piłek reklamowych może być całkiem sporo, a ogranicza je tylko fantazja.

Nadruk na takiej piłce będzie przygotowany perfekcyjnie – to nasza specjalność. Nadrukami na gadżetach reklamowych zajmujemy się od ponad 10 lat i wiemy, że potrafimy nadrukować wszystko – na prawie wszystkim.