O firmie

gadzety-dla-dzieci.pl jest częścią Gratisownia.pl.

 

Gratisownia.pl to firma, zajmująca się importem oraz produkcją gadżetów reklamowych dla firm. Firma powstała z myślą o ludziach, bo ludzie są dla nas najważniejsi. Zlecenie od naszych klientów są traktowane indywidualnie ze względu na specyfikację i różnorodność każdej sytuacji. Wykonujemy powierzane nam zadania skuteczniej i efektywniej dzięki odpowiednio dobranej technice i narzędziach. Stale poszerzamy ofertę gadżetów reklamowych dla klientów poszukujących niecodziennych, bardziej kreatywnych rozwiązań. Firmy, które chcą wyróżnić swoich klientów drobnymi prezentami, a także wzmocnić swój wizerunek powinni zainteresować się naszą ofertą produktów reklamowych zwierających min: długopisy, breloki, piersiówki, torby, zawieszki, parasole, latarki, radia, i wiele innych gadżetów reklamowych za nadrukiem.

Zapewniamy naszym klientom kompleksową usługę, proponując znakowanie gadżetów reklamowych metodą tampodruku, grawera laserowego, termotransferu i sitodruku. W 2009 roku staliśmy się członkami Trust- Solidni w Biznesie. Program skupia europejskie firmy z branży reklamowej posiadające ugruntowaną pozycję rynkową oraz wykazuję dbałość o dobro klientów, promując zarazem rzetelność i odpowiedzialność w biznesie.

Gratisownia.pl dzięki przynależności do programu, deklaruje dbać o nieprzerwany rozwój i podnoszenie jakości usług. Jest to gwarancja współpracy z odpowiedzialnym i pewnym dostawcą, dla naszych klientów. Od 2010 roku jesteśmy członkami Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych zrzeszających importerów, dostawców i dystrybutorów artykułów reklamowych w Polsce i Europie. W roku 2012 nawiązaliśmy współpracę z programem Terminowa firma, rozpoczęliśmy również wpieranie inicjatywy stowarzyszenia Siepomaga.pl w ramach działań charytatywnych- Pomocna Firma, do czego również Państwa bardzo zachęcamy. 

 

 

Korony reklamy 2015 - wyróżnienie: Producent Upominków Reklamowych


          

 

Bierzemy udział w programie: