product

Daszek przeciwsłoneczny Hera

PFC-38671490
Opis produktu
Osłona przeciwsłoneczna Hera - idealne połączenie ochrony przeciwsłonecznej i stylu. Wykonana z bawełnianego twillu o gramaturze 175 g/m², ta przyłbica zapewnia wygodne i oddychające dopasowanie podczas wszystkich słonecznych przygód. Obwód głowy wynoszący 58 cm zapewnia dokładne i bezpieczne dopasowanie do różnych rozmiarów głowy. Zapięcie na rzep z tkaniny zapewnia łatwą regulację. Osłoń oczy przed słońcem z elegancką prostotą dzięki daszkowi przeciwsłonecznemu Hera, niezbędnemu akcesorium na wycieczki na świeżym powietrzu w słoneczne dni.
Wersje kolorystyczne
Cena netto sztuki: 13,19
Ilość:
Dodaj nadruk:
Wybierz typ znakowania
Kolory: Podaj liczbę kolorów nadruku
Miejsc: Podaj liczbę miejsc nadruku
Proszę wprowadzić swoje imię
Proszę wprowadzić swoje nazwisko
Proszę podać poprawny adres email
Proszę podać poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić wiadomość

Aby potwierdzić że jesteś człowiekiem, proszę wybrać torbę

pencil
bag
umbrella
note
ball


Proszę wybrać właściwy obrazek
Twoja wiadomośc została poprawnie wysłana
Przepraszamy, wystąpił błąd z wysyłką wiadomości.

Dział Handlowy - z przyjemnością pomożemy!


Waga 14 kg
Materiał Bawełna twillowa100% Bawełna, 175 g/m2
Kolory granatowy
Techniki:
S2 Sitodruk wykonywany przez specjalny szablon, przypominający wyglądem siatkę lub sitko, przez które przeciskana jest farba. Sita przygotowane są przy pomocy substancji światłoutwardzalnych, przez do druk jest idealnie powtarzalny. Sitodruk powszechnie stosujemy do nadruków na torbach reklamowych, odzieży czy parasolach. Poziom trudności S2.
TR 50 Termotransfer - obraz, który chcemy przenieść drukujemy sitodrukiem na specjalnym papierze transferowym i następnie przy użyciu prasy termicznej, przenosimy na żądaną powierzchnię – tkaniny, torby, parasole piłki plażowe czy koszulki. Wielkość do 50cm2.
Wymiary:
110 x 30 mm